Serbia po bën pastrim të heshtur në Luginë

Kryetari i Këshillit kombëtar shqiptar, Jonuz Musliu, ka thënë se Serbia po bën spastrim të heshtur etnik në Luginë ...

Rruga për Shkup do të jetë e mbyllur sot nga ora 10:00 deri në 16:00

Nga ora 10:00 deri në 16:00 mbyllët rruga nacionale N2 Hani i Elezit – Prishtinë do të jetë e bllokuar në Grykën e ...

Deputeti i VV’së, Salih Salihu përfiton mijëra euro nga Ministria e Bujqësisë (Dokument)

Salih Salihu është deputet i Vetëvendosjes dhe kur ia kërkon partia del e kritikon Qeverinë. Kështu do të bëjë edhe ...

Ne shkojmë përpara

Kombëtarja  jonë e ka bërë një hap shumë të madh drejt realizimit të ëndrrës së kahershme të shqiptarëve – kualifik ...

Përmbytjet shkaktojnë miliona euro dëme

Shiu që ka rënë në fundjavë u ka shkaktuar dëme në vlerë prej disa miliona eurosh banorëve të fshatrave të Vitisë, ...

Sonte, nis llogaritja verore e kohës

Duke i lëvizur treguesit e orës për 60 minuta përpara, sonte (të dielën, më 29 mars) në orën 2 të mëngjesit nis llo ...

Next Prev
Zv/ministri Koci, Valon Behramit: Ti vjen nga një familje udbashësh!

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci, ka reaguar ndaj një deklarate të futbollistit të njohur kosovar, Valon Behramit. Ylli shq ...Read More »

Të dielën vjen kënga “Love Love” nga Morena

Morena Taraku ka bërë të ditur se të dielën do ta promovojë këngën e saj të re që quhet “Love Love”. “Shumë dashuri për të gjithë ata që kan ...Read More »

10 gjëra që s’i keni ditur për Cristiano Ronaldon (VIDEO)

Një video ka përmbledhur 10 gjërat interesante që nuk i keni ditur për jetën e Cristiano Ronaldos. Në to përfshihet fakti se Ronaldo nuk pi ...Read More »

scroll to top
'); var MainContentW = 1024; var LeftBannerW = 130; var RightBannerW = 130; var LeftAdjust = 5; var RightAdjust = 5; var TopAdjust = 80; ShowAdDiv(); window.onresize=ShowAdDiv; }