Jonida Maliqi plot stil në fustanin e kuq (Foto)

Jonida-2-650x358.jpg

Këngëtarja Jonida Maliqi njihet si njëra ndër artistet shqiptare më me stil, që pothuajse asnjëherë nuk mund të kritikohet për veshje.

Ajo nuk është shumë aktive në muzikë, madje kënga e fundit që ka publikuar është “Jam bërë si ti”, në vitin 2017.

Por, këngëtaren e shohim shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë vazhdimisht imazhe të ndryshme.

Së fundi, ajo postoi disa foto me një fustan të kuq, në të cilin dukej shumë tërheqëse dhe me stil.

Top