Si të keni flokë të mrekullueshme në verë

larja-e-flokeve-ebukur.jpg

Me ardhjen e verës duhet të kujdeseni më tepër për flokët.

Për flokë më të fortë, të shëndetshëm dhe me shkëlqim, duhet blerë shampo dhe balsam ushqyes.

Për të shmangur dëmtimin e tyre duhet përdorur shampo ushqyese, pa kimikate dhe të pasur me proteina.

Gosh Shampo & Conditioner, Cleasing and serum Vitamin Boster është zgjidhja e duhur.

Kjo përzierje e veçantë e vitaminave B, D dhe E, i bën flokët më të shëndetshëm.

Top